Karşınızda

LEVI’S® 501® ORIGINALS

Levi’s® 501®'in hikayesi sadece zaman meydan okuyan bir tarzın hikayesi değil. Aynı zamanda sürdürülebilirliğin, dayanıklılığın ve zamansızlığın hikayesidir. Dayanıklı ürünlerin üretildiği ve bu ürünlerin kullanıldıkça güzelleştiği dönemlere bir gönderme. 501®, tarih boyunca hep yanımızdaydı. Sinema yıldızlarından, insan hakları aktivistlerine kadar herkesin üstündeydi. Ve bugün bizi daha iyiye götürmek çalışan liderlerin kendilerine seçtikleri üniforma olmaya devam etmektedir.

ORİJİNALLERLE TANIŞIN

Tarz, yaratıcılık, özgünlük ve amacı zahmetsizce harmanlamayı bilen yedi orijinali, ikonik Levi’s 501®'i nasıl kişiselleştirdiklerini göstermeleri için bir araya getirdik. Kolektif halde günümüzü temsil ediyorlar - değişimin gücüyle tanımlanan, kendi yolunu çizenlerin zamanı.

THE ORIGINALS

NAOMI OSAKA:

Naomi, "halkın şampiyonu" olarak nam salmış bir tenis fenomeni. Naomi'nin korttaki gücü ve hakimiyeti, onu şampiyon yapan şeylerin sadece küçük bir kısmı. Ödül törenlerinde olduğu kadar saha dışında da insanları etkileyen ırk, cinsiyet ve sosyal eşitlik gibi sorunlara karşı tavrı insanlar tarafından benimsenmesine sebep oluyor.

Naomi'nin kendi yolundan yürümek hakkındaki fikirlerini ve Levi’s 501®'lerle ilgili ilk anılarını dinlemek içini bizi izlemeye devam edin.

"İNSANLARIN BENİ GERÇEKTEN DÜRÜST BİRİSİ OLARAK TANIMASINI İSTİYORUM. HER ŞEYİ TAM OLARAK BİLMEYEN ANCAK BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDEN BİRİSİ"

-NAOMI OSAKA
BARBIE FERREIRA:

Barbie Ferreira’nın içten gelen yeteneği, karizması ve kendinden emin sesi, onu Hollywood’un en hızlı yükselen yıldızlarından biri haline getirdi. Barbie kimliğinin tüm yönlerini kucaklayarak kendine ait bir alan yaratırken, diğerlerinin de izleyebileceği bir yol yaratıyor.

New York'ta büyümenin nasıl olduğunu öğrenmek ve bunun 501®'e olan aşkına nasıl ilham verdiğini öğrenmek için Barbie'ye kulak verin.

"KİMLİKLERİMİN BENLİĞİMİ OLUŞTURDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. AMA SADECE KİMLİKLERİMDEN İBARET DEĞİLİM."

-BARBIE FERRERA
JADEN SMITH:

Her zaman özgünlük ve orijinallikle liderlik eden Jaden Smith, ileri görüşlü ve birden çok kimliği olan biri. Aktörlük, müzisyenlik ve aktivistlik hızla sayabileceklerimiz arasında. Jaden, her zaman kendi ilgi alanlarına göre hayatını şekillendirerek ve kişisel olarak sahip olduğu gücü iyilik için nasıl kullanabileceğinin farkında olarak kalabalığın arasından sıyrıldı.

Jaden'ın Levi's®'ını kişiselleştirmeye olan sevgisini ve stile olan yaklaşımını dinlemek için tekrar gelin.

"LEVI'S'IMI KİŞİSELLEŞTİRMEYİ VE ÜSTÜNDE FARKLI ŞEYLER DENEMEYİ ÇOK SEVİYORUM."

-JADEN SMITH
EMMA CHAMBERLAIN:

Emma Chamberlain, genç içerik oluşturucuların izleyicilerle nasıl bağlantı kurduğunu açıklayan, influencer neslinin karşı-influencer'ıdır. Emma’nın Youtube’daki içten ve samimi videoları, kim olduğumuzdan ödün vermeden nasıl gerçek ve özgün kalacağımızı bize gösteren ders niteliğindedir adeta.

Emma'dan vintage Levi's® bulma, etkileyici koleksiyonu ve vintage ürün alışverişinin sürdürülebilirlikle nasıl bağlandığı hakkında daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.

BİR LEVI'S GÖRDÜĞÜMDE, ONUN KULAĞIMA "BİZ BİRLİKTE OLMALIYIZ" DİYE FISILDADIĞINI DUYUYORUM.

-EMMA CHAMBERLAIN
MARCUS RASHFORD:

40 kez İngiltere milli forması giyen en genç İngiliz futbolcusu olan 23 yaşındaki Marcus Rashford sahada olduğu kadar saha dışında da bir süperstar. Hiç kaybetmediği odağı ve "hiç kimse diğerinden daha önemli değildir" inancıyla Marcus, yıldız gücü yeni zirvelere ulaşmaya devam eden modern zamanın simgesidir.

Marcus'un Levi’s®'larıyla ilk anısını ve kendinden sonrakilere aktarmak istediği en büyük hayat dersini öğrenmek için bizi izlemeye devam edin.

"SESİ DUYULMAYANLARIN SESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİM. SEBEP NE OLURSA OLSUN."

-MARCUS RASHFORD
HAILEY BIEBER:

Modellik kariyeri ve bir anda ilgi odağı olan kampanyalarıyla tanınan genç bir stil ikonu olan Hailey Bieber, arkasına yaslanıp izleyicilerin onu tanımlamasına izin veren biri değil. Hailey, kitlelerin yöneldiği pozitif ve güçlü bir enerjiyi bünyesinde barındırıyor. Tam olarak kim olduğu ve neyi temsil ettiği konusunda kendinden emin bir isim.

Hailey'nin geçtiğimiz yıl içinde evrilen tarzı, oversize Trucker ceketlerin neden onun hayatında önemli bir yer kapladığını öğrenmek için bize katılın.

"BOL, OVERSIZE JEANLERİ HER ZAMAN ÇOK SEVDİM. ÇÜNKÜ RAHAT OLMAKTAN KEYİF ALIYORUM."

-HAILEY BIEBER
SHAI GILGEOUS-ALEXANDER:

Shai Gilgeous-Alexander, basketbolun yükselen yıldızlarından birisi olsa da çoğunlukla basketbolun "tarz kralı" olarak tanınıyor. Saha dışında Shai’nin tarzı her zamankinden daha fazla parlıyor ve "tünelden değil sahadan kopmak" sloganı, yaratıcı ifadenin hayatında oynadığı önemli rolü mükemmel bir şekilde gösteriyor.

Shai'den yaratıcılığını moda aracılığıyla dışa vurmasını ve bunun kendisini saha dışında ifade edişine nasıl yardımcı olduğunu dinlemek için bizi takip edin.

"HAYATIMDA KIYAFETLERİM ÜZERİNDEN KENDİMİ İFADE EDEBİLECEĞİM BİR NOKTADAYIM"

-SHAI GILGEOUS ALEXANDER