Banner
INDIGO BATİK. EL YAPIMI. DOĞAL. SINIRLI ÜRETİM. Kaygısız ve neşeli yaz ruhunu Indigo Batik Boyama ile yaşıyoruz. Şimdi Levi’s® Tailor Shop standlarımızda eski teknikleri günümüz yöntemleriyle yorumladığımız el boyması kumaşlara ulaşabileceksiniz.
Banner Banner
Onar. Yeniden Hayal et. Geri Dönüştür. Platformumuzun bir parçası olarak Levi’s®, Blue Print Amsterdam ile sınırlı sayıda indigo batik boyama kumaşların üretilmesi için anlaştı. Bu kumaşlar sadece Levi’s® Tailor Shop standlarımızda kullanılacak. Sınırlı sayıda üretilen bu özel kumaşları sadece Zorlu Levi’s® mağazasında bulabilirsiniz.
SINIRLI ÜRETİM
Product
Product
Product
GİYDİĞİNİ SEV. DAHA UZUN SÜRE GİY.
Banner Banner Banner
Mağazalara gelemiyorsunuz ama yaratıclığınızı konuşturmak mı istiyorsunuz? Hiç sorun değil! Siz de bizim rahat tavrımızı benimseyin ve evinizden çıkmadan gardrobunuza yeni bir soluk verin.
Banner
Sizler için kıyafetlerinizi nasıl boyayabileceğiniz, elinizdeki eski kumaşlara nasıl yeni bir hayat verebileceğiniz, eski bir tişörtünüzü, jeaninizi ya da ceketinizi nasıl yeniden yorumlayabileceğinizi gösterdiğimiz özel videolar hazırladık. Bu teknikler ve sizin hayal gücünüzle sizi kimse durduramaz!
YARATICI OLUN
*KATILAN MAĞAZALARIMIZ
LS Paris Champs Elysees
LS Marseille La Valentine
LS Roma Via Del Corso
LS MILANO OREFICI
LS Madrid Fuencarral
LS MADRID PRECIADOS
LS Warszawa Elektrownia Powisle
LS PRAGUE NA PRIKOPE
LS Moscow Metropolis
LS ISTANBUL ZORLU CENTER
LS LONDON REGENT STREET
LS Greenhithe Bluewater
LS Manchester Arndale
LS Kobenhavn Amagertorv
LS Berlin Kurfuerstendamm
LS Koeln Schildergasse
LS HAMBURG SCHLEUSENBRÜCKE
LS BRUXELLES DOCKS
LS AMSTERDAM KALVERSTRAAT
LS AMSTERDAM HARTENSTRAAT
LS Saarbruecken Bahnhofstrasse