• 150 tl ve üzeri alışverişlerde

  ÜCRETSİZ KARGO

 • YENİ ÜYEYE ÖZEL İLK ALIŞVERİŞTE

  %15 İNDİRİM

Banner

Müziği evrensel bir dil, duygularınızın bir ifadesi, özgür olmanın bir yolu veya sahip olmayanların sesi olma şansı olarak görebilirsin. Hepimizin söyleyeceği bir şey var. SENİN SESİN. SENİN YOLUN.

Levi's® Müzik Projesi'ne katılan beş ilham verici sanatçı , şu soruları araştırıyor: Ses Nedir? Onu nerede bulabiliriz? Nasıl kullanılır?

Bu genç sanatçılar, tıpkı bizim gibi, her zaman büyük bir özgüven ile açık bir yoldan gelmiyorlar ama onlardan hayatlarında bir sese sahip olmanın ne anlama geldiğini ve toplumlarında neyden veya kimden ilham alarak bu sesi bulup, onu kullandıklarını öğrendik.

LEVI’S MÜZİK PROJESİ

LEVI’S MÜZİK PROJESİ

Müzik eğitimi için sağlanan fonlardaki azalma nedeniyle, dünyanın dört bir yanındaki gençler kendilerini müzik aracılığıyla ifade etmeyi öğrenmek için değerli alanları ve fırsatları kaybediyorlar.

Levi's® Müzik Projesi, dünyadaki en önemli sanatçılarından bazılarını yerel topluluklar ile bir araya getirip, bu toplulukların gerekli ekipmana sahip olmalarını ve bu sanatçılardan ilham almalarını sağlayarak sonraki nesil müzisyenlerin müzik eğitimine destek veriyor. Alicia Keys, Snoop Dogg, Rosalia ve daha pek çok uluslararası ikon, topluluklarına katkıda bulunmak için, her hafta yüzlerce saatlik ücretsiz müzik eğitimi vermeye devam eden uzun vadeli bu program ile ilgili Levi's® ile işbirliği yaptı.

 

"Çocuklara Müziğin Bilimini Öğretebilmek İnanılmaz Bir Fırsat."

Alicia Keys

Levi's® Müzik Projesi, dünya genelindeki toplum temelli müzik eğitimi programlarını desteklemek için çok bilinen sanatçıların bazılarıyla işbirliği yapıyor. Alicia Keys, Snoop Dogg veya Rosalia gibi uluslararası ikonlar, kendi topluluklarına katkıda bulunmak için Levi's® ile işbirliği yaptı.

Dünyanın her yerinden gençlerin topluluklarında müzik eğitimlerini destekliyoruz.

GEÇMİŞ PROJELER

LOYLE CARNER

Levi's®, müzikal dünyadaki en önemli şehirlerden biri olan Liverpool'da (İngiltere) erişime açık bir müzik stüdyosu kurmak için İngiliz pop sanatçısı Loyle Carner ile işbirliği yaptı.

İngiliz sanatçı, bir grup yerel müzisyeni eğitmek ve onları Liverpool Sound City festivalinde gösteriye çıkmalarına hazırlamak üzere ekibini bir araya getirdi. Kurulan stüdyo, yerel halk için kalıcı bir kaynak olarak devam ediyor.

Liverpool Lighthouse ve Sound City Festivali işbirliği ile, Liverpool, İngiltere

 

ROSALIA

Barselona, tamamen yeni bir müzik eğitimi programı oluşturmak için Jam Session müzik okulu ile işbirliğimize tanık olan Rosalia ile Levi's® Müzik Projemizin arka planını oluşturdu.

Bu program efsanevi Sala Apolo'da Rosalia ile genç yerel müzisyenlerin sahne aldığı bir kutlama etkinliğiyle son buldu.

 

GAEL FAYE

Levi's® Müzik Projesi, Paris’in Saint Ouen bölgesinde bir sanat merkezi olan Mains d'oeuvres’te bir müzik stüdyosu ile 2018’de üçüncü Fransız versiyonunu başlattı.

Çalışmanın açılışında, bir grup yerel müzik öğrencisi, müzisyen ve yazar Gaël Faye ve Ibeyi sisters da dahil olmak üzere bazı arkadaşları tarafından yürütülen bir oryantasyon programına katıldı. Çalışma, yerel topluluk için müziğe adanmış önemli bir açık alan ve yepyeni bir yaratıcı neslin ortaya çıkmasına elverişli bir ortam olmaya devam ediyor.

 

MILKY CHANCE

2017’de, Levi’s® ve Milky Chance, grubun kurulduğu Kassel kasabasında topluluk kullanımı için bir müzik alanı kurdu. Proje, haftalık müzik dersleri ve şarkı yazma derslerinin yanı sıra Almanya'nın dört bir yanından gelen grup ve sanatçıların düzenli ziyaretlerini de içeriyor.

Stüdyonun en büyük dönüm noktalarından biri, “Milky Chance and Friends” festivalinde, 9,000'den fazla insanın önünde bu alanda oluşan gruplardan birinin performans sergilemesiydi.

 

DAHA FAZLA PROJE

 • #SUPPORTMUSIC
 • #SUPPORTMUSIC
 • #SUPPORTMUSIC
 • #SUPPORTMUSIC
 • #SUPPORTMUSIC
 • #SUPPORTMUSIC
;