KARŞINIZDA

LEVI’S® MADE & CRAFTED® İLKBAHAR/YAZ 2020

Yeni koleksiyonumuz, Morocco'nun çölleriyle California'nın cool havasından esinle oluşturuldu. Tasarımcılarımız çölün güneşinden solmuş renkleri temiz çizgilerle ve keyifli detaylarla harmanlayarak sizi uzak diyarlara götürüyor. Mavi tonlarla eşleştirilmiş parlak beyaz parçalar ile Fas mimarisinin soyut ögelerini bulacaksınız. Zengin kil tonları, çöl çiçeği motifleri ve havlu ile ağartılmış efektler boyut ve renk infüzyonu katıyor. Erkek ve kadın stilleri rahat, daha gevşek silüetler içeriyor.

SATIN AL
 
Banner

GÜNEŞLE YANAN RENKLER. TEMİZ HATLAR

"Bohem bir görünümü sokak stiliyle birleştirdik, bu çok da sık rastlanmayan bir durum."

- Nicolas Rendic, Global Tasarım Direktörü, Levi’s® Made & Crafted® .

CAREFULLY CRAFTED

İlkbahar / Yaz 2020 koleksiyonuna Carefully Crafted'ı sunmaktan gurur duyuyoruz. Sürdürülebilirlik sözümüzün bir uzantısı olan bütün Carefully Crafted ürünleri, baştan sona daha az kaynak kullanılarak tasarlanmıştır. Parçalar, çevresel etkimizi azaltmamıza yardımcı olan kumaşlarla üretilir:

PAMUKLAŞTIRILMIŞ KENEVİR

Eşsiz bir üretim süreci sayesinde, kenevirin doğal pürüzlü dokusu ekstra yumuşak hissetmek için "pamuklaştırılmıştır". Geleneksel pamuktan daha az su ve daha az kimyasalla yetiştirilir.

ORGANİK OLARAK YETİŞTİRİLEN PAMUK

Sentetik kimyasallar, böcek ilaçları veya gübreler olmadan yetiştirilir. Organik tarım daha sağlıklı çiftlikleri ve su yollarını destekler ve toprak sağlığını iyileştirir.

TENCEL™ X REFIBRA™

Sorumlu bir şekilde yönetilen ormanlardan geri dönüştürülmüş pamuk ve odundan yapılmış sağlam, yumuşak elyaf.

SATIN AL