• 150 tl ve üzeri alışverişlerde

    ÜCRETSİZ KARGO

  • YENİ ÜYEYE ÖZEL İLK ALIŞVERİŞTE

    %15 İNDİRİM

TOPLANAN BİLGİLER

TOPLANAN BİLGİLER

 

Hangi Bilgileri Topluyoruz?


Kişisel veriler . Sizi tanımlamakta kullanılabilecek her türlü bilgi kişisel veri olarak değerlendirilmektedir. Bunların arasında adınız, adresiniz, e-posta adresiniz, doğum tarihiniz, telefon numaranız, faks numaranız ve kredi kartı bilgileriniz bulunabilir.

Gözatma Bilgileri Çerezler ve web işaretçileri gibi teknolojiler kullanılarak web sitelerimizdeki faaliyetleriniz ile ilgili olarak toplanan bilgilere gözatma bilgileri adı verilmektedir. Herhangi bir nedenle kişisel olarak tanımlanmanızı mümkün kılacak bilgilerle ilişkilendirilmiş gözatma bilgileri, kişisel veri olarak değerlendirilmektedir.

Verdiğiniz Bilgiler Ürün değerlendirmesi göndermek gibi bir amaçla herkese açık forumlarda veya web sitelerimizin kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği dahilinde verdiğiniz bilgiler, bu politikada genel bilgi olarak değerlendirilecektir. Genele açık olmasını istemediğiniz bilgileri göndermeyin.
 

Bilgileri Kim Topluyor?


Bu web sitesinde gezindiğinizde LS&CO. ve Levi Strauss & Co. Europe SCA/Com. VA (“Levi Strauss Europe”), kişisel veriler de dahil olmak üzere size ait bilgileri toplayabilir. Ayrıca birlikte çalıştığımız çeşitli iş ortaklarımız, web sitelerimizin çalıştırılması ve müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz için önemli hizmetlerin sağlanmasında bize yardımcı olmaktadır: bunlar, güvenilir iş ortaklarımız olarak değerlendirilmektedir. Güvenilir iş ortaklarımız zamanla değişebilir, ancak web sitelerimizde güvenli ve memnun edici bir deneyim sağlamanıza yardımcı olacak üçüncü kişilerle gerekli ilişkileri kurmaya her zaman devam etmekteyiz. “Biz” veya “bize” gibi sözcüklerle verilen her türlü referans güvenilir iş ortaklarımızı veya LS&CO Grubu şirketlerini de içerebilir.


Bilgiler Nasıl Kullanılır?


Sizinle ilgili olarak topladığımız bilgilerin tamamı, tarafınızla iletişimimizi düzenlemek ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek amacıyla birlikte kullanılabilir. Ayrıca, topladığımız veya aldığımız bilgileri bültenler, promosyonlar veya özel teklifler içeren e-postalar aracılığıyla sizinle doğrudan iletişim kurmak için kullanabiliriz. Bu e-posta mesajlarını almak istemiyorsanız, dağıtımdan çıkma veya tercihlerinizi değiştirme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Aldığımız bilgiler ayrıca hesap onayı, satın alma ve fatura onay ve hatırlatma notları, web sitesi özelliklerinde değişiklikler/güncellemeler, teknik ve güvenlik amaçlı bildirimler gibi işlemlerle ilgili e-postalar göndermek amacıyla da kullanılmaktadır. Bu tür e-postaları almama seçeneğiniz yoktur.