• 250 tl ve üzeri alışverişlerde

    ÜCRETSİZ KARGO

Banner
Levi’s® Pride 2020 Sunar
SESİNİ DUYUR

iO Tillett Wright'ın kendini heteronormatif dışı tanımlayan 10.000 kişiyi belgelediği Tartışmasız Gerçekler/Self Evident Truths adlı fotoğraf projesi iş birliğiyle Levi’s Pride 2020'yi sunar.

Koleksiyondan elde edilen gelirin tamamı, tüm dünyada LGBTQ + bireyler adına insan haklarının geliştirilmesi için çalışmalarını yıl boyu sürdüren ve kar amacı gütmeyen OutRight Action International'a bağışlanıyor.

Bu, sıradan bir Onur kampanyası değil. Gerçek insanlar tarafından giyildi ve iO tarafından fotoğraflandı. Levi’s®, kurumsal adaletsizlik karşısında daima sesini yükselten bir topluluğun dayanıklılığından ve görkeminden ilham alan tişört, ceket, aksesuar ve tozluk koleksiyonuyla karşınızda.

SATIN AL
Banner

İO'nun on yıl süren girişiminin sadece küçük bir örneği olan bu portreler, daha büyük bir anın ve hareketin bir parçasıdır. Farklılıklarımızın kutlanması ve paylaşılan insanlığımızın bir vitrini olan Self Evident Truths, yalnızca bir sesin on binleri ayağa kaldırabileceğinin büyük bir örneğidir.

OUTRIGHT ACTION INTERNATIONAL
OutRight, dünyanın dört bir yanındaki LGBTQ+ insanlarının insan haklarını araştırmak, belgelemek, savunmak ve ilerletmek için uluslararası, bölgesel ve ulusal düzeylerde çalışan, kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur. Bu Organizasyon New York'taki Birleşmiş Milletler Genel Merkezi'nde daimi olarak varlığını sürdüren tek LGBTQ+ organizasyonudur. BM'deki büyük destekleri, özel istişare statülerinin yanı sıra, küresel olarak LGBTQ+ insanlarının endişelerine ışık tutmasına olanak sağlıyor.
DAHA FAZLA
iO Tillett Wright Hakkında
34 yaşında yazar, fotoğrafçı, TV programı sunucusu, aktivist ve uzun süredir Levi's® dostu olan iO Tillet Wright ile tanışın. Kimlik konusuna verdiği önem, Tartışmasız Gerçekler/ Self Evident Truths adlı fotoğrafçılık çalışmalarından MTV’nin Suspect programında sunuculuk yapışına kadar pek çok mecrada kendini gösteriyor. Kendisi düzenli olarak üniversitelerde farklılıkları benimsemek üzerine konuşmalar yapmaktadır. New York’lu olan iO şu anda Joshua Tree, Kaliforniya’da yaşamaktadır.