• 250 tl ve üzeri alışverişlerde

    ÜCRETSİZ KARGO

Banner

Müziği evrensel bir dil, duygularınızın bir ifadesi, özgür olmanın bir yolu veya sahip olmayanların sesi olma şansı olarak görebilirsin. Hepimizin söyleyeceği bir şey var. SENİN SESİN. SENİN YOLUN.

Levi's® Müzik Projesi'ne katılan beş ilham verici genç müzisyen , şu soruları araştırıyor: Ses Nedir? Onu nerede bulabiliriz? Nasıl kullanılır?

Bu genç sanatçılar, tıpkı bizim gibi, her zaman büyük bir özgüven ile açık bir yoldan gelmiyorlar ama onlardan hayatlarında bir sese sahip olmanın ne anlama geldiğini ve toplumlarında neyden veya kimden ilham alarak bu sesi bulup, onu kullandıklarını öğrendik.

PROJECT 19

Michael, Simbiat, Adam

Tavsiyem, engeller koymayı bırakmak ve başkalarına özenmekten vazgeçmektir, böylece mutluluğunuzu bulabilir ve onun için savaşmaya başlayabilirsiniz.
Simbiat Aly Eboh
Bir grupta çalarken kendimi onlara bağlı hissediyorum. Kişiyi tanımayabilirim, ama bizi bir araya getiren bir şey var.
Adam Lakti
HAK
Nasıl hissettiğime dair şarkılar yazıyorum. Venezuela Riddim insanlara odaklanıyor, nereden gelirlerse gelsinler, hangi sınıftan ya da hangi kültürden olursa olsunlar, bir araya gelip eğlenmeye bakıyorlar.
Hak Baker
CAMILLE
Genellikle şarkı yazarken yapmaya çalıştığım şey, dinleyicinin kendilerini karakterlerinin yerine koymasına izin vermektir.
George Ka
BEN
Duygularımı gitar çalma şeklimle içgüdüsel ve çok hızlı bir şekilde yansıtabilirim. Küçük bir ifadeden çok güçlü bir ifadeye geçiş yapabilirim ve bu benim için çok önemli.
Ben Bohner
LUCA
İnsanlara evin herhangi bir şey olabileceği mesajını vermek istiyorum, bu yüzden ev bir yer olabilir, bir kişi olabilir ve benim için olduğu gibi müzik de olabilir. Sadece evin yolunu bulmaktan mutlu ol.
Luca Pfeiffer

LEVI’S MÜZİK PROJESİ

LEVI’S MÜZİK PROJESİ

Müzik eğitimi için sağlanan fonlardaki azalma nedeniyle, dünyanın dört bir yanındaki gençler kendilerini müzik aracılığıyla ifade etmeyi öğrenmek için değerli alanları ve fırsatları kaybediyorlar.

Levi's® Müzik Projesi, dünyadaki en önemli sanatçılarından bazılarını yerel topluluklar ile bir araya getirip, bu toplulukların gerekli ekipmana sahip olmalarını ve bu sanatçılardan ilham almalarını sağlayarak sonraki nesil müzisyenlerin müzik eğitimine destek veriyor. Alicia Keys, Snoop Dogg, Rosalia ve daha pek çok uluslararası ikon, topluluklarına katkıda bulunmak için, her hafta yüzlerce saatlik ücretsiz müzik eğitimi vermeye devam eden uzun vadeli bu program ile ilgili Levi's® ile işbirliği yaptı.

 

"Çocuklara Müziğin Bilimini Öğretebilmek İnanılmaz Bir Fırsat."

Alicia Keys