​​
Banner

KARŞINIZDA 501®’54 MODELİMİZ

Hayat her zaman bize kendimizi baştan yaratma şansı vermez. Böyle bir fırsat karşımıza çıkınca biz de bunu en iyi şekilde değerlendirmek istedik.

DAHA FAZLA
Banner
KARŞINIZDA 501®’81 MODELİMİZ

Kesinlikle annenizin giydiği mom jeanlerle karıştırmayın. Yeni 501® ’81 modelimiz bulup bulabileceğiniz en mükemmel mom jean olabilir. 501® ‘81’ in hikayesini, fit özelliklerini ve finişlerini öğrenmek için okumaya devam edin.

DAHA FAZLA
Levi's
YENİ DÖNEM YENİ ÜSTLER

Hafif kumaşlar, rahat kalıplar, ilgi çekici desenler ve kendinizi iyi hissedeceğiniz renklerle 2022 gardırobunuza yepyeni bir soluk gelecek.

DAHA FAZLA
Banner
LEVI'S VE JADEN SMITH

Aktör, rapçi, şarkıcı, söz yazarı ve gündelik eşyalarda olumlu sosyal ve çevresel etkiyi artırmaya odaklanan ve bu sırada enerji, yiyecek ve su konularında farkındalık yaratmayı hedefleyen bir kuruluş olan 501cTHREE'nin kurucusu Jaden ile sohbet ediyoruz.

DAHA FAZLA
Banner
MICHELLE LI İLE ÖZGÜRLEŞ

Moda editörü ve stilist Michelle Li, hepimizin dolabında olan klasik parçalarla şimdiye kadarki en rahat fitlerimizi nasıl kombinleyebileceğimizi gösteriyor. Giyiminize nasıl yaratıcı (ve sürdürülebilir) dokunuşlar yapabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyun.

DAHA FAZLA
Banner
AŞIK OLDUĞUMUZ KOMBİNLER

İşte yepyeni bir aylık seri! Bu serimizde sizlere kişisel tarzınıza yenilik getirecek dokunuşlar yapabilmenizi sağlamak adına önerilerde bulunacağız.

DAHA FAZLA