STİL ÖNERİLERİ

6 Hikaye

YENİ DÖNEM YENİ ÜSTLER

Hafif kumaşlar, rahat kalıplar, ilgi çekici desenler ve kendinizi iyi hissedeceğiniz renklerle 2022 gardırobunuza yepyeni bir soluk gelecek.

DAHA FAZLA
AŞIK OLDUĞUMUZ KOMBİNLER

İşte yepyeni bir aylık seri! Bu serimizde sizlere kişisel tarzınıza yenilik getirecek dokunuşlar yapabilmenizi sağlamak adına önerilerde bulunacağız. Yeni sezon koleksiyonumuzdaki parçalarla dolabınızdaki vazgeçilmez kıyafetleri bir araya getireceğiniz kombinlerle taptaze bir görünüme kavuşacaksınız. Karşınızda şu anda aşık olduğumuz dört farklı kombin.

DAHA FAZLA
ERKEKLERDEN İLHAM ALAN STİLLER

Stilistlerimizin favori erkek giyim parçalarını vintage ve kadın giyim parçaları ile kombinleyerek kendi tarzlarını nasıl oluşturduklarını görmek için yazımızı okumaya devam edin.

DAHA FAZLA
70s HIGH FİTLERİMİZİ NASIL GİYERSİNİZ?

70'ler geri döndü bebeğim!" demek istiyor olabilirsiniz. Fakat Anna Z Gray için 70'ler hiç sona ermedi.

DAHA FAZLA
HER ŞEYİ DEĞİŞTİREN SAYI 501

Blue jean. Moda dünyasının vazgeçilmezi olan blue jeanler sanki hep hayatımızın bir parçasıymış gibi gelse de aslında her şey üç haneli bir sayıyla başladı.

DAHA FAZLA
BİTKİ BAZLI, SÜPER BESİN HİSSİ

Hani en sevdiğin smoothie ya da soğuk sıkım meyve suyu adeta parlar ya… Hani sırf onu elinde tutmak bile seni hafifletir, her şey daha iyiymiş gibi hissettirir ya… İşte bu Levi’s Fresh.

DAHA FAZLA