İADE POLİTİKASI

LEVI'S® İNTERNET İADELERİ
LEVI'S® olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerimizden memnun kalmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten memnun değilseniz, 30 gün içinde iadenizi memnuniyetle kabul ederiz. İadeleriniz, ürünlerinizi teslim aldığınız şekilde kullanılmamış, etiketleri sökülmemiş halde ve orijinal ambalajında (el etiketi de dahil olmak üzere), fatura çıktısı ile birlikte kargoya verilmeli ve iade adresimize postalanmalıdır.

LEVI'S®İADE AŞAMALARI

Siparişinizdeki ürünü/ürünleri iade etmek istediğinizi duyduğumuza üzüldüğümüzü iletmek isteriz.

Siparişinizde yer alan ürün/ürünleri Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin 7.maddesinde yer alan Cayma Hakkı maddesine göre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde herhangi bir sebep belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

Siparişinizdeki ürün/ürünleri iade etmek için 3 yöntem bulunmaktadır.

​Eğer siparişiniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmişse (kargo takip butonundan kontrol edebilirsiniz); Sitemiz üzerinde Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığı altından ilgili siparişinizi bulunup, iade etmek istediğiniz ürünü ve iade nedeninizi seçerek ürün/ürünleri siparişiniz ile birlikte gelen e-fatura çıktısını imzalayarak iade adresimize yönlendirmeniz yeterli olacaktır.
Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 0850 333 63 92müşteri hizmetlerimiz üzerinden iade ile ilgili talebiniz hakkında ekibimiz size yardımcı olacak ve gereken yönlendirmeleri gerçekleştirecektir.
Siparişiniz ile birlikte gelen e-faturanız üzerinde yer alan iade alanını iade nedeninizi açık beyanınız ile iletmeniz ve ad - soyad ve imzalayarak iade adresimize yönlendirmeniz durumunda ürün/ürünleriniz bize ulaştığı anda iade süreciniz başlayacaktır.

Siparişleriniz ile ilgili iade süreçlerinizi Yurtiçi Kargo Firması’na karşı ödemeli olarak teslim edebilirsiniz. İade için herhangi bir kargo ücreti ödemenize gerek bulunmamaktadır.
İadelerinizi herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine 451481084 kodunu vererek yapabilirsiniz.

Alıcı : RND Yazılım Ve E-Ticaret Limited Şirketi İade Deposu
İade Adresimiz :Çelik&Özer İş Merkezi Hamidiye Mah. Girne Cad. No: 47 Zemin Kat No: 9 Kağıthane/İstanbul