İADE POLİTİKASI

LEVI'S® İNTERNET İADELERİ
LEVI'S® olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerimizden memnun kalmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten memnun değilseniz, 30 gün içinde iadenizi memnuniyetle kabul ederiz. İadeleriniz, ürünlerinizi teslim aldığınız şekilde kullanılmamış, etiketleri sökülmemiş halde ve orijinal ambalajında (el etiketi de dahil olmak üzere), fatura çıktısı ile birlikte kargoya verilmeli ve iade adresimize postalanmalıdır.

​​ÜRÜN VE ÜCRET İADELERİ


İade işlemini nasıl yapmalıyım?

Siparişinizdeki ürünü/ürünleri iade etmek istediğinizi duyduğumuza üzüldüğümüzü iletmek isteriz.

Siparişinizde yer alan ürün/ürünleri Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin 7.maddesinde yer alan Cayma Hakkı maddesine göre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 30 (otuz) gün içerisinde herhangi bir sebep belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

 

İade işlemini nasıl yapmalıyım?

Üyeliği olanlar:

 1. Üye girişi yapılmalıdır.
 2. Hesabım-Siparişlerim bölümünden işlem yapmak istediğiniz siparişi seçmeniz gerekmektedir.
 3. Siparişte iade etmek istediğiniz ürünün üzerinden iade et butonuna basarak iade kodu alacaksınız.
 4. Faturası üzerine talebinizi yazabilirsiniz.
 5. Fatura ve ürünü paketleyip kargoya ürünü teslim edebilirsiniz.
 6. MNG Kargoya öncelikle cari anlaşma kodumuz olan 908952177 kodunu vermeniz, sonra hesabından aldığı iade kodunu vermeniz gerekmektedir.
 7. Kargo bu şekilde işlem yaptığında ürün tarafımıza ulaşacaktır.

Misafir kullanıcı olanlar:

 1. Sitedeki sipariş takip ekranına ulaşarak mail adresi ve sipariş numarasını yazarak siparişinize ulaşabilirsiniz.
 2. Siparişte iade etmek istediği ürünü üzerinden iade et butonuna basarak iade kodu almanız gerekmektedir.
 3. Faturası üzerine talebini yazacak
 4. Fatura ve ürünü paketleyip kargoya ürünü teslim edebilirsiniz.
 5. Kargoya öncelikle cari anlaşma kodumuz olan 908952177 kodunu vermeniz, sonra hesabından aldığı iade kodunu vermeniz gerekmektedir.
 6. Kargo bu şekilde işlem yaptığında ürün tarafımıza ulaşacaktır.

İADE POLİTİKASI

Online mağazamızdan verdiğiniz siparişler herhangi bir neden belirtmeden veya bizi bilgilendirmeniz gerekmeden teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde iade edilebilir.

Para iadenizin olabildiğince hızlı gerçekleşebilmesi için farklı siparişlerden iade edeceğiniz ürünleri aynı paketin içinde göndermeyiniz.

İade edilen ürünler, teslim edildiği durumda ve orijinal etiketleriyle gönderilmelidir. Giyilmiş veya yıkanmış ürünlerin iadesi kabul edilmeyecek ve para iadesi yapılmayacaktır.

Ürünlerin kullanıma bağlı olarak bozulmuş olması durumunda, ürünü alıcıya iade etme hakkımız saklıdır.

Ürün iadeleriyle ilgili yasal haklarınızı Hükümler ve Şartlar bölümünde inceleyiniz.

 

MAĞAZADAN İADE İŞLEMLERİ

Mağazadan iade işlemleri sırasında ürün değişimi yapılmamaktadır.

 

ÜCRET İADELERİ

Siparişinizden vazgeçmeniz durumunda standart kargo ücreti dahil sizden tahsil edilen tutarı zaman kaybetmeden ve her halükarda ürünü iade etme kararını öğrendiğimiz tarihten itibaren en fazla 30 gün içinde size iade edeceğiz.

Bununla birlikte, iade ettiğiniz ürünler tarafımızca teslim alınana veya siz ürünleri geri gönderdiğinizi belgeleyene kadar, hangisi daha önce gerçekleşirse, tutarın iadesini bekletebiliriz.

İade ettiğiniz ürünler depomuzda kontrol edilip onaylandığından para iadesiyle ilgili bir bildirim alacaksınız. Tutar, belirttiğiniz banka hesabına ödenecektir.

Para iadelerinin hesap ekstrenize yansıması genellikle 2 ila 4 iş günü sürebilir. Bu süre, tamamıyla bankanızın politikalarına bağlıdır. İadenizin durumunu internet bankacılığı üzerinden veya bankanızı arayarak takip edebilirsiniz.

Tam tutarın iade edilebilmesi için ürünlerin teslim aldığınız durumda (iade edilen ürün eksiksiz, giyilmemiş ve yıkanmamış olmalı, tüm orijinal ürün etiketleri sağlam ve üzerinde bulunmalıdır) bize geri gönderilmesi ve tarafımızca teslim alınması gerekmektedir.

 

ÖNERİMİZ

Beden ve kalıp açısından doğru seçimi yapmak için lütfen ürün açıklamalarını dikkatle okuyun. Editörlerimiz de uygun durumlarda ürünün kalıbı hakkında dar, dökümlü veya tam gibi yorumlar ekleyecektir.

Lütfen beden tablolarımızı dikkatle inceleyin.