ETEK

4 ürün

  Kadın Etek Modelleri

  Kadın jean etek modelleri, bu kategorinin en tutulan ürünleri. Özellikle mini etek giymeyi sevenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan bu modeller, mükemmelliğinizi tam anlamıyla yansıtmanın en iyi yollarından biri. Arka bel kısmında yer alan ikonik deri etiketi ile tercihinizi her zaman kaliteden yana kullandığınızı da gösterebilir, her ortamda yıldızınızın parlamasını sağlayabilirsiniz. Yüksek belli olarak tasarladığımız denim etek modellerimizi açık indigo, med indigo ve siyah renk seçenekleri ile sizlere sunuyoruz. Bu jean mini etek ürünlerimizi yılın her mevsiminde, istediğiniz tüm kıyafetler ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Klasik mini etek de diyebileceğimiz bu modellerimizi uzun süre aynı şekilde kullanabilmek için, yıkama ve saklama hususlarındaki önerilerimizi göz ardı etmemeye dikkat edin.
  Moda her yıl yeni tarzlar yaratırken, eskilerini de aynı hızla ortadan kaldırıyor. Ancak bu döngüden etkilenmeyen ve adeta her dönemin modası haline gelen bazı tarzlar da mevcut. 70’s midi etek modellerimiz de yıllara meydan okuyan ve güncelliğini hiç kaybetmeyen bir tarzın temsilcisi. 70’li yılların klasik giyim trendleri arasında yer alan midi etekleri, modern çizgiler ile yeniden yorumlayarak sizlere sunduğumuz bu seri, tercihini klasik giyimden yana kullananlar için son derece ideal. Klasik jean kumaş ile beyaz renk olmak üzere iki farklı alternatife sahip olan 70’s midi etekler, arka yırtmaç detayları ile oldukça estetik bir görünüme sahip. Yüksek oranda pamuk içeren midi etek modellerimiz, cildiniz ile temasta sizi rahatsızlık hissinden korur. Yumuşak dokusu sayesinde gün içi konforunuzu artırır. 70’s midi eteklerimizi gömlekleriniz ya da kazanlarınız ile kombin yapabilir, tarzınıza göre farklı yorumlar da katabilirsiniz.
  Petal Etek modelimiz, bu kategorinin en seçkin ürünlerinden biri. Mini etekler ile midi etekler arasında bir yere sahip olan bu ürün, jean etek tarzının zirve noktası. Yüksek pamuk içerikli jean kumaş kullanarak tasarladığımız Petal Etekler hem şık hem de aynı oranda sade. Böylelikle hem gündelik kullanıma hem de özel günlerde ya da törenlerde kullanıma son derece uygun. Belinizi ön plana çıkaracak yüksek bel detayına sahip olan bu etek ile siz de tarzınızı daha güçlü şekilde ifade edebilirsiniz.

  Kadın Etek Fiyatları

  Yüksek kaliteli kumaşları, ikonik özgün tasarımlarımızla şekillendirerek sizlere sunduğumuz kadın etek modelleri arasından, sizin tarzınıza en yakın olan ürünleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Ürünlerimizin içerikleri ve sahip oldukları özellikleri inceleyebilir, beğendiğiniz modelleri kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Farklı nedenlerin etkisi ile zaman zaman değişiklik gösteren fiyatlarımızı, ürün incelemeleriniz sırasında güncel olarak görüntüleyebilirsiniz. Kişisel bilgileriniz ile ödeme araçlarınızın güvenliğine verdiğimiz önemin bir göstergesi olan güvenli online alışveriş altyapımızı kullanarak, almak istediğiniz ürünler için anında ödeme yapabilirsiniz. Beğenmediğiniz ürünlerimizi, iade politikamız doğrultusunda kolayca iade edebilirsiniz.