Kadın Kemer

11 ürün

  Kadın Kemer Modelleri

  Sizler için özel olarak tasarladığımız ikonik Calypso kemer modelimiz, tamamen sığır derisi kullanılarak imal edildi. Hakiki derinin sahip olduğu tüm özellikleri bünyesinde barındıran bu kemeri hem gündelik kıyafetlerinizle hem de özel günlerinizde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Deri içeriği sayesinde herhangi bir alerjen etki gösterme ihtimali bulunmayan Calypso kadın deri kemer ürünümüz için farklı boyut seçeneklerini inceleyebilir, bel ölçülerinize en uygun modeli seçebilirsiniz.

  Siyah renkli deri kemer modelleri, hemen her renkteki kıyafet ile uyum sağlayabiliyor. Bu yüzden de kadınların kemer tercihleri arasında, siyah renk önemli bir yere sahip. Reversible kemer modelimizi, bu durumu göz önünde bulundurarak tasarladık. Çok fazla detaya sahip olmayan bu Reversible kemerlerimiz, aksesuar kullanımında sadelikten yana olanlar için son derece ideal. Eğer daha gösterişli ve etkileyici bir kemer arıyorsanız Engraved Serif siyah kadın kemer modelimizi tavsiye edebiliriz. Yükseltilmiş bir kemer olan bu model ile daha şık bir etki yaratabilirsiniz. Altın kaplama halkası, metal kemer halkaları ve ince şerit üzerinde yer alan marka logosu ile estetikliğin zirvesi olarak kabul edilebilecek bu modeli, özellikle kadın jean pantolonlarımız ile birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elbette diğer kemelerimiz gibi, bu modelin de tamamen hakiki deri kullanılarak imal edildiğini söylememize gerek yok.

  Femme kadın kemer modelimiz de sadeliği ön planda tutan kadınların sıklıkla tercih ettiği modellerimiz arasında. Toka kısmında yer alan ince bir marka şeridi dışında herhangi bir detaya sahip olmayan bu kemeri siyah ya da mavi jean pantolonlar ile ya da diğer pantolon türleri ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

  Calneva kadın kahverengi kemer ürünümüz, en kaliteli deriden imal edildi. Yuvarlak bir tokaya sahip olan bu kemer her ne kadar sade bir görünüme sahip olsa da nitelik olarak son derece üstün bir model. Neme karşı dirençli, uzun ömürlü özel bir deri kullanılarak imal edilen Calneva kemerimiz hem jean pantolonlar ile hem de şortlar ile birlikte kullanılabilir. Jean pantolonlara maksimum uyum sağlayabilecek bir diğer ürünümüz olan Larkspur kadın kemer modeli de kaliteden ve estetikten taviz vermeyenler için tasarlandı. Gümüş renkli yuvarlak tokası ve aynı renkteki halkası ile uç kısmına zarif bir şekilde işlenmiş olan marka logosu ile bu kemeri tarzınız ile bütünleştirebilirsiniz.

  KADIN KEMER FİYATLARI

  Şık kombinleriniz ile uyum sağlaması ve tarzınızı tamamlaması için hakiki deri kullanarak imal ettiğimiz kemelerimiz için kesin bir fiyattan söz edebilmek oldukça zor. Modelden modele göre değişiklik gösteren kemer fiyatlarımız, bir dizi belirleyenin de etkisiyle zaman zaman farklılaşabiliyor. Ancak sizler, kadın kemer modellerimizi incelerken, aynı anda o anki güncel fiyatını da görüntüleyebilirsiniz. Beğendiğiniz kemer modelini anında sepetinize ekleyebilir, güvenli ödeme altyapımız üzerinden gönül rahatlığı ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişinizi tamamlamadan önce, beğendiğiniz modelin size uygun ölçülerde olanını alıp almadığınızı kontrol etmeyi unutmayın!

  Levi's kalitesi ile alışverişin tadını çıkarabilir, Kadın aksesuar-Kemer ürünlerimiz ile modayı yakından takip edebilir, jeans, t-shirt, trucker sherpa, dış giyim, sweatshirt, elbise,gömlek, şort ,etek, iç giyim & çorap, çanta &aksesuar, kadın yeni gelenler gibi ürünlerimize de göz atabilirsiniz.