10 ürün

  Kadın Kemer Modelleri

  Kadın kemer seçenekleri içinde yer alan; işlemeli, desenli, düz, taşlı ve göz alıcı şekiller ile detaylandırılmış, farklı renklerden oluşan ürünler Levis.com.tr'de sizi bekliyor. Ürün çeşitliliğine sahip Levis kadın kemer koleksiyonu ile göz alıcı kombinler yaparak şıklığınızı tamamlayın. Levis.com.tr üzerinden, birçok kadın için kurtarıcı olan kemer çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Geçmişten günümüze, her zaman tercih edilen kemerler, modayı takip eden kadınlar için vazgeçilmez bir tamamlayıcı aksesuar olmuştur.

  Bayan kemer çeşitleri arasında deri kemerler en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Deri kemerlerde farklı tarzlara hitap eden büyüklük ve genişliklerde seçenekler bulunmaktadır. Levis.com.tr üzerinden aldığınız deri olan kemerleri; klasik görüntünün ilk akla gelen parçası, sportif tarzın en rahat tamamlayıcısı kot pantolonlarda tercih edebilirsiniz. Levis'ın zengin ürün yelpazesinde yer alan farklı kombinlerinizle kullanabileceğiniz kemer modelleri, hoş bir görünüm elde etmenizi kolaylaştırıyor.

  Levis kadın kemer modelleri kaliteli malzeme, şık tasarım ve uygun fiyat üçlüsünü bir arada sunmayı başarıyor. Siz de günlük kullanımlarda, özel davetlerde ve iş hayatında gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz kemer alternatifleri arasından, tarzınıza uygun olanlara tek tıkla kolayca sahip olabilirsiniz. Zengin renk seçeneği ve farklı kesimleri ile öne çıkan kemerlerle tüm ortamlarda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Modayı takip eden ve sürekli yenilenen kemer tasarımlarını bulabileceğiniz modeller, tarzınıza renk katmak için sizleri bekliyor. Tüm ürünlerde moda kadar sağlığa da önem veren Levis, sağlığa zararlı kimyasallar ve boyalar içermeyen, sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım imkanına sahip ürünler sunuyor. Farklı tasarımları ve özenli detayları ile kaliteyi bir araya getirmeyi başarıp koleksiyonu içinde yüzünüzü güldürecek kemer fiyatları ile her zaman kullanabileceğiniz modelleri rahatlıkla bulabilmeniz için geniş bir yelpaze sunuyor.

  Levi's® kemerlerinin metal düğmelerin ve fermuarların, insanların cildinde alerjik reaksiyonlara neden olabilecek "nikel" olarak adlandırılan belirli bir metal türünden arınmış olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Nikel, çevrede doğal olarak bulunan gümüş renkli bir metaldir. Mücevher, kemer tokaları ve fermuarlar gibi birçok eşyayı yapmak için diğer metallerle karıştırılır. Nikel alerjisi, birisi nikel içeren bir ürünle temas ettiğinde vücudun ters bağışıklık tepkisidir. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri, dünya nüfusunun yüzde 10 ila 20'sinin nikele alerjisi olduğunu tahmin ediyor. Tepkiler nahoş olabilir ama ölümcül değildir. Sıklıkla olarak kabarma, kızarıklık ve kuru cilt olarak reaksiyon gösterirler. Ürünlerimizde kullanılan tüm metallerin %100 olarak nikel içermediğini gururla söylüyoruz. Siz de Levis.com.tr üzerinden beğendiğiniz ürünleri seçerek, hızlı kargo, imkânı sayesinde kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

  Kadın aksesuar kategorisini daha detaylı inceleyip kadın çanta, kadın iç giyim modellerinden tarzınıza uygun olanları da görebilirsiniz.