60 ürün
  • 1
  • 2

  Erkek Jean Pantolon Modelleri

  Kot pantolon modelleri günlük hayatta spor giyimi seven bireyler için tasarlanıyor. Erkek t-shirt , gömlekler,erkek sweatshirt ve kazaklar ile kombine edilebilen erkek kot pantolon, cilt dostu yapısı sayesinde konfor sağlıyor. Erkek jean pantolon modelleri, fit görünümünü yansıtmak isteyenler için dar kesim ve düşük bel; klasik görünümü tercih edenler için standart kesim ve normal bel seçenekleri ile üretiliyor.

  Levis Erkek Jean Modelleri :

  514 Straight belin altından oturan düz bir klasiktir, dizden bileğe keskin, düz bacak açılışı ile kalça ve uyluktan genişler. 513 Slim Straight bacaktan çok daralmayan slim, çok yönlü bir kesimdir. Belin aşağısından oturur ve düz bacak boyu ile kalça ve uyluklardan incelir.512 Slim Taper, hafifçe daralan bacak ile belin aşağısına oturan ve dizden bileğe konikleşen popüler 511 Slim’in erkek kardeşidir511 Slim skinny ve düz kesim arasındadır. Bu çağdaş tarz belin altından oturur ve uzun ve zayıf bir görünüm için kalçadan bileğe slim kesimdir ancak yine de günlük rahatlık ve hareketlilik sağlar.510 Skinny belin aşağısına rahatça oturur ve daha zayıf ve düzenli görünüm için uyluktan bacak açılışına dar kesimdir.502 Regular Taper hafif sivri bir bacak ve fermuarlı, kalçalar ve uyluklarda biraz daha geniş mid rise kot pantolon. Esas itibariyle konik 514 fakat 512’den biraz daha geniş

  Jean'in atası 501 modelimiz bele oturan bacakta ve paçada standart kesimde inen yaklaşık 130 yıllık geçmişe sahip jeanimizdir. Time dergisi tarafından 20. Yüzyılın moda ürünü seçilen 501'in birbirinden farklı teknoloji ve renk alternatiflerini Levis.com.tr'de bulacaksınız. Performans kumaşları su geçirmezlik, dayanıklılık, konfor ve vücut ısısı soğutma veya ısıtma gibi ek faydalar sağlayan tekstil ürünleridir. Bu ek faydalar nedeniyle modadaki en büyük trendlerden biri performans kumaşlarıdır. Levi’s® Performance WARM ürünleri, hava soğuduğunda hayranlarımızı sıcak tutmak için THERMORE®, THERMOLITE® veya ALLIED FEATHER & DOWN gibi yalıtım ve ısı-düzenleme teknolojileri ile üretilmiştir. Levi’s® Performance ALL SEASONS TECH ürünleri, THERMADAPT gibi yıl boyu için uyarlanabilir bir teknoloji ile üretilmiştir, bu da sizi hava sıcakken serin, hava soğukken sıcak tutar. Levi’s® Performance DRY ürünleri, sizi ıslak hava koşullarında kuru tutmak için su itici, suya dayanıklı ve SORBTEK® gibi su geçirmez teknoloji ile üretilmiştir. Levi’s® Performance STRONG ürünleri DYNEEMA® ve CORDURA® gibi dayanıklılık için geliştirilmiş kumaşlarla üretilmiştir.Levi’s® Performance FLEX ürünleri maksimum konfor ve esneklik için gelişmiş streç teknolojisi ile üretilmiştir. Levi’s® Performance COOL ürünleri, sıcak havalarda sizi serin tutmak için nefes alabilen, çabuk kuruyan ve COOLMAX ™ ve TRANSDRY® gibi evaporative* soğutma kumaşlarından üretilmiştir. Levis 501 jean pantolon serisi, 501 ’93 serilerine göz atabilirsiniz.

  * Evaporatif soğutma, suyun buharlaşmasıyla havadan ısı alması prensibine dayanır.

  Skinny taper, 541 Athletic Fit, ve onlarca farklı kesim ile size uygun birden fazla kesim , renk ve beden seçeneği Levis.com.tr ile bir tık uzağınızda.

  Erkek jean pantolonları, zengin renk ve beden seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Tarzınıza uygun erkek kot pantolon modelini satın almak için hemen alışverişe başlayın! Trend ve Şık Erkek Jean Pantolon Modelleri Siz de Levis.com.tr ayrıcalıkları ile erkek jean pantolon modelleri arasından beğendiğiniz modelleri sepetinize ekleyebilir ya da beğendiğiniz tasarımları favorilerinize ekleyerek sonradan kolaylıkla bulabilirsiniz. Beden seçimi konusunda kararsız kalırsanız ürün sayfasında yer alan manken ölçümlerinden ve beden tablosundan yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun, aradığınız tüm ürünleri Levis.com.tr'de bulabilir, beğendiğiniz ürünleri seçerek, hızlı kargo imkânı sayesinde kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.