ERKEK FIT JEAN PANTOLON

76 ürün
  • 1
  • 2

  Erkek Jean Pantolon Modelleri

  512™ Slim Taper Erkek Jean Pantolon modelimiz, dar kesim ile rahat kesim arasındaki dengeyi arayanlar için tasarlandı. Standart daralan pantolonlar ile skinny modeller arasındaki ince çizgiyi korumaya çalışan bu pantolon, basenlerde hafif darlık sunarken, paçalara doğru giderek daralan bir tasarıma sahip. Değişen oranlarda pamuk içeren kumaşı sayesinde, cildinize tam uyum ve yumuşak bir kullanım sağlayan 512™ Slim Taper Erkek Jean Pantolon modelini hem spor hem de klasik kombinlerinizde tercih edebilirsiniz.

  Skinny pantolon giyineyim ama rahatsızlık da hissetmeyeyim diye düşünüyorsanız 511™ Slim Fit Erkek Jean Pantolon tam olarak sizin aradığınız ürün. Skinny jean modellerine alternatif olarak sunduğumuz bu modeli her türlü kıyafetiniz ile birlikte kullanabilirsiniz. Streç içeren erkek jean pantolon modellerinden olmasından dolayı, daha esnek ve rahat bir giyiş deneyimi elde edersiniz. Basenleri dar olmasına rağmen, bileklere doğru indikçe düzleşen 511™ Slim Fit Erkek Jean Pantolon farklı tarzdaki ayakkabılar giyebilmenize de olanak tanır. Elbette alacağınız bu ürünü uzun süre aynı memnuniyet ile kullanabilmeniz için, yıkama ve saklama konusundaki uyarılarımıza da göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

  502™ Regular Tapered Erkek Jean Pantolon resmi ortam, samimi ortam ya da gündelik yaşam gibi ayrımlar yapmadan her ortamda giyilebilecek bir pantolon arayanlar için en iyi seçeneklerimizden biri. Basen kısmında rahatlık hissettiren, paçalara doğru inildikçe daralan bu model tarzınızı tamamlamanıza büyük katkı sağlar. Düz kesim jean pantolon modellerine bir alternatif olarak tasarlanan 502™ Regular Tapered Erkek Jean Pantolon, her beden tipine kolaylıkla uyum sağlar. Yüksek pamuk oranıyla, cildinizde yumuşak bir dokunuş oluşturur. Tüm gün kullanımlarda bile herhangi bir rahatsızlık hissi yaşamadan kullanabileceğiniz bu model, aynı zamanda içerdiği konforlu streç sayesinde maksimum esneklik sunar.

  Erkek denim pantolon seçerken rahatlığa ve esnekliğe önem veriyorsanız Made & Crafted® 511 Slim Fit Erkek Jean Pantolon modelimize göz atmadan geçmemenizi tavsiye ederiz. Geri dönüştürülmüş pamuk artıkları ile sorumlu bir şekilde yetiştirilen endüstriyel ormanlardan elde edilmiş keresteler kullanılarak hazırlanan elyaf kumaştan üretilen bu modelimizi, Made & Crafted® koleksiyonumuza özel olarak tasarladık. Basenlerde dar, geriye kalan kısımlarda ise düz bir kesime sahip olan Made & Crafted® 511 Slim Fit Erkek Jean Pantolon, gün içerisinde rahatlıkla giyilebilir. Bu modelimizin bele tam oturan yapısı ile fit görünümünüzü korurken, konforunuzdan da taviz vermemiş olursunuz.

  Erkek Jean Pantolon Fiyatları

  Yüksek kaliteli kumaş ve ikonik tasarımları sizler için bir araya getirerek ürettiğimiz jean pantolon erkek modellerinin yer aldığı bu kategorideki ürünler için sabit bir fiyattan söz edebilmek olanaksız. Ürünlerimizin fiyatlarının belirlenmesinde rol oynayan birden fazla etken mevcut. Bu yüzden de zaman zaman fiyat değişimleri yaşanabiliyor. Ancak erkek jean pantolon modellerimizin özelliklerini incelerken, her zaman güncel fiyatlarını da görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, tarzınıza ve ölçülerinize en uygun modeli bulmak ve sepetinize eklemek.