Erkek İÇ GİYİM & ÇORAP

31 ürün

  Erkek İç Giyim Modelleri

  İç giyim genellikle kadınların özen gösterdikleri bir alandır. Ancak erkekler de en az kadınlar kadar iç giyimlerine özen göstermelidir. Çünkü pek çok erkeğin bu alanda kendi bedenlerine göre olmayan seçenekleri tercih ettikleri görülmektedir. Erkek iç giyim modelleri birden fazla alternatif ile satışlara sunulmaktadır. Bu nedenden ötürü erkeklerin sadece kendilerini rahat hissedecekleri bir ürünü satın alması gerekmektedir. Erkek iç giyim modelleri kapsamında da satışa sunulan iç giyim kategorileri arasında; boxer ve slip gibi temek başlıklar bulunmaktadır.

  Kendi vücutlarını en iyi kendileri bildiği için erkeklerin özellikle alt iç giyimlerinde alışverişlerini bireysel olarak yapmaları gerekmektedir. Satışa sunulan ürünlerde sentetik kumaşlar yerine pamuk ağırlıklı materyaller tercih edilmektedir. Levi's Erkek iç giyim ürünlerinin en az %95 oranında pamuk içerdiğini biliyor muydunuz? Böylece günlük kullanımda nefes aldıran yapı sayesinde büyük bir rahatlık elde edilebilmektedir.

  Levi's erkek iç giyiminde alt modeller genellikle boxer olarak sunulmaktadır. Slipler külot tarzında olan modellerdir. Farklı renk seçenekleri ve bedenleri bulunduğu için tercih edilen sliplerin rahatlıkları da kişiden kişiye göre değişim göstermektedir. Erkek iç giyim modellerinin bir diğer bölümü de boxerdir. Boxer modelleri sliplere göre daha çeşitlidir. Önlerinde düğme olan ya da düz şekilde bırakılan boxer modelleri lastik ve kumaş kısımları farklı renklerden de oluşabilmektedir. Beden konusunda da sıkıntı yaratmayan boxer koleksiyonları tükendikçe yenilenmektedir. Her iki modelde de pamuklu kumaşlar kullanıldığı için sağlık açısından sıkıntı çıkaran bir sorun oluşmamaktadır. Çift köşebent yapısı, güçlendirilmiş elastik Y bandına çağdaş bir görünüm için Levi's logo eklemeleri ile teknoloji & rahatlık ikilisini Levi's boxerlar ile yakalayacaksınız. Erkek iç çamaşırı çeşitlerimize 3 yeni lüks stil boxer ve trunk modeli sunuyoruz. Tencel Trunk , Premium Trunk ve Premium Boxer Brief'e merhaba deyin.

  Sizi serin ve kuru tutan dünyanın en sürdürülebilir elyafı Tencel ™ Lyocell ile üretilen Tencel Trunk, ergonomik, ikinci bir cilt uyumu ve ipek benzeri bir konforla üretilmiştir. Tekli pakette gelirler ve siyah, lacivert ve ordu yeşili renklerinde mevcuttur. İçinde etiketsiz markalama ile süper yumuşak elastik mikrofiber kemer vardır. Premium Boxer Briefler* ve Premium Trunklar *, dayanıklılık için güçlendirilmiş elemanlara sahip son derece rahat pamuklu bir kumaştan üretilmiştir. Bunlar zamanla harika hissetmenizi sağlayacaktır. Üç paket halinde gelirler ve siyah, lacivert ve beyaz renklerde mevcutturlar.

  Boxer briefler ile ve turnklar arasındaki fark, Trunkların uzunluğunun Boxer brieflerden daha fazla olmasıdır.