Erkek Kemer

13 ürün

  Erkek Kemer Modelleri

  Erkek giyiminin en önemli tamamlayıcı unsurlarından biri olan kemerler,jeanlerinizin vazgeçilmez aksesuarı olacak. Erkek kemerleri, sadece işlevsel yönleri ile değil, şıklığı ve tarzı belirleyen parçalar olarak daima ilgi görüyor. Hangi kumaştan hangi tarzda olursa olsun, erkek giyiminde başta gelen pantolonlar, çeşit çeşit kemerler sayesinde hem kullanım kolaylığı kazanıyor hem de görünüm açısından tamamlanıyor. Pantolonun vücutta düzgün ve dengeli duruşu büyük ölçüde kemerler ile sağlanıyor. Erkek giyiminin farklı tarzları, pantolon türlerinin farklı tarzları olduğu gibi, bu çeşitliliğe uygun olarak erkek kemer ürün kategorisi de de pek çok farklı çeşitle kullanıcıya sunuluyor. Çeşitlilik, pantolon biçimlerinin, kumaşlarının, tasarımlarının doğrultusunda oluşuyor. Beylerin değişen zevklerine uyum sağlayan modellerde ortaya çıkıyor.

  Erkek kemer modelleri geniş yelpazedeki ürün çeşitliliğine, öncelikle üretimde kullanılan malzeme açısından ulaşıyor. Pek çok farklı materyal erkek kemerlerinin üretiminde değerlendiriliyor. Ancak en fazla derinin kullanıldığı, çok çeşitli deri kemer tasarımlarının seçenekler arasında yer aldığı görülüyor. Derinin büyük ağırlığına karşın, süet de seçeneklere damgasını vuran materyallerden biri. Kemer, standart bir çizgisi bulunan bir ürün olmasına rağmen, yaratıcı gücü yüksek tasarımcıların elinden çıkmış pek çok değişik biçime konu oluyor. Kalınlıkları, delikleri, uç kesimleri değişen erkek kemer modellerinde, yan unsur olarak yerini alan metal malzeme ve metalin kullanılış biçimi de değişiyor. Yaratıcı çizgilerde tasarlanmış metalik tokalar, irili ufaklı eklentiler kemerleri bambaşka bir konsepte büründürüyor. Kemer çeşitlerinde, yüzeyde kendini gösteren doku farklılıkları da tasarımları birbirinden ayıran bir diğer öge.

  Erkek kemer çeşitlerinde beylerin değişen zevkleri ve tercihleri kadar, beden ölçüleri, vücut özellikleri ve ihtiyaçları da dikkate alınıyor. En sportif beden biçiminden en kilolu ve geniş belli vücut tipine kadar, beyler aradıkları her türlü kemeri çeşitler arasında bulabiliyorlar. Kemer modelleri böylece gerektiğinde spor tarzda bir giyimin parçası olarak kot pantolon ile, gerektiğinde kadife ya da keten giysiler ile kombine edilebiliyor. Modellerde seçim zevkini artıran bir diğer etken de renk çeşitliliği. Klasik giyim üslubunun vazgeçilmezi olan siyah, deri kemerlerde ağırlığını koysa da diğer klasik renkler, koyu griler, kahverengiler, lacivertler tasarımlarda kendini gösteriyor. Kemerler pantolonlardan farklı beden numarasında olduğundan, doğru bedende kemer bulmak biraz zor olabilir. Bununla birlikte, doğru ebat çizelgeleri ile her kemerin mükemmel bir şekilde uyduğundan emin olabilirsiniz. Kemerler ortadaki deliğe göre boyutlandırılmıştır ve normal bir kemerde genellikle beş delik vardır. Bu, sunduğunuz beden ile ilgili olarak biraz esnekliğe sahip olduğunuz anlamına gelir. Levi's® kemerlerinin metal düğmelerin ve fermuarların, insanların cildinde alerjik reaksiyonlara neden olabilecek "nikel" olarak adlandırılan belirli bir metal türünden arınmış olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Nikel, çevrede doğal olarak bulunan gümüş renkli bir metaldir. Mücevher, kemer tokaları ve fermuarlar gibi birçok eşyayı yapmak için diğer metallerle karıştırılır. Nikel alerjisi, birisi nikel içeren bir ürünle temas ettiğinde vücudun ters bağışıklık tepkisidir. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri, dünya nüfusunun yüzde 10 ila 20'sinin nikele alerjisi olduğunu tahmin ediyor. Tepkiler nahoş olabilir ama ölümcül değildir. Sıklıkla olarak kabarma, kızarıklık ve kuru cilt olarak reaksiyon gösterirler. Ürünlerimizde kullanılan tüm metallerin %100 olarak nikel içermediğini gururla söylüyoruz. Levis.com.tr'de hemen jeanlerinize uyumlu kemerleri bulabilirsiniz.

  Erkek aksesuar kategorisini daha detaylı inceleyip erkek çanta, erkek şapka ve erkek iç giyim modellerinden tarzınıza uygun olanları da görebilirsiniz.

  Levi's kalitesi ile alışverişin tadını çıkarabilir, Erkek aksesuar-Kemer ürünlerimiz ile modayı yakından takip edebilir, dış giyim, jeans, trucker sherpa, gömlek, iç giyim & çorap, t-shirt,pantolon, sweatshirt, şort, cüzdan, erkek yeni gelenler gibi ürünlerimize de göz atabilirsiniz.