125 ürün

  Kadın Jean

  Her mevsimin olmazsa olmazı jean pantolonlar ile stiline daima rahat, şık ve dinamik bir dokunuşta bulunabilirsin! Levi's kadın jean modelleri; farklı tarzlar, farklı beden ölçüleri ve farklı vücut tipleri göz önünde bulundurularak tasarlanır. Sen de hem tarzına hem de bedenine uygun bir kadın denim pantolonu kategorimiz üzerinden kolayca bulabilirsin. İster yüksek bel ister düşük bel istersen de normal bel seçenekleriyle sunulan Levi's kadın jean modelleri hem spor hem de spor şık kombinlerinde senin yanında… Levi's’de herkese uygun bir Jean fit vardır! Levi's jean ile stilini tamamla, rahatlık ve şıklığı bir arada yaşa!

  Kadın Jean Pantolon Modelleri

  Mile High Super Skinny belde çok yüksek duran ve önü düz olan bacak boyunu uzatan modern bir kot pantolondur. Streç denimden, kalça ve uyluklarda süper skinny kesim ile gösterişli, hoş bir şekli vardır.

  724 High Rise Straight, 714 Straight silüetinizi eşitlemek için yüksek bel ve özel düz bacak kesimi ile slim kesim sunar. 714 Straight’le karşılaştırıldığında biraz daha ince.

  721 High Rise Skinny’nin beli yüksektir ve sofistike görünüm için skinny bacak ile kalça ve uyluklardan incelir.

  720 Super Skinny, 721 High Rise Skinny ile aynı yüksekliktedir ve kalça ve bacaklarda Süper skinny bacak açılışı ile dar kesimdir. Bu gelişmiş streç denim vücudunuzu sarar, kaldırır ve şekillendirir ayrıca vücut yapınızı ince gösterir.

  714 Straight silüetinizi eşitleyen temel düz bacak boyu ile kalça ve uyluklardan incelir, orta bel yüksekliğindedir.

  712 Slim çok daralmadan bacağınızla hizalanan orta bel yüksekliğindedir. Skinny ve düz arasında mükemmel şekilde ortada.

  711 Skinny kesim klasik skinny bacak ve düz orta bel ile kalça ve uyluklardan incelir. 710 Super Skinny’den biraz daha geniştir ve her bir kıyafetle rahatlık ve kurtarıcılık için çeşitli esnek kumaşlarla sunulur.

  710 Super Skinny süper skinny bacak kesimi ile kalça ve uylukları saran mid-rise kot pantolondur.

  Ribcage, Levi's®'in geçmişteki şık kadınlarının görünümünü ve ruhunu mükemmel bir şekilde yakalarker, aynı zamanda günümüzün oversize vintage 501s®'ini beğenen kadınların seçimini harmanlayarak yüksel belde mükemmelliği yakalıyor. Trendy kız için "Mükemmel Jean" diyebilirsiniz.

  Kadınlar için jean söz konusu olduğunda, yüksek bel artık yeni normaldir. Yüksek bel son birkaç yıldır popülaritesini yeni normal olana kadar artırıyor. Ayrıca, high rise jeanler ciddi güven oluşturuculardır, çünkü yüksek bel her şeyi rahatlık sağlayarak tutar. p: Bunun yanı sıra siyah kadın jean ve beyaz kadın jean pantolonlarla spor şık kombinlere imza atabilir, şıklığı rahatlıkla buluşturabilirsin.

  Kadın Jean Pantolonlar ile Hem Spor Hem Şık Kombinler

  Jean pantolon denildiğinde akla ilk olarak sportif bir görünüm gelse de denim pantolonlar ile spor şık kombinler de oluşturabilirsin. Nasıl mı? Dilersen skinny bir pantolonu şık bir gömlekle bir araya getirebilir altına stiletto tarzı ince topuklu bir ayakkabı tercih edebilirsin. Veya siyah jean pantolon ve beyaz jean pantolonları askılı bir bluz ve hoş bir blazer ceket ile kombinleyebilir; ayakkabı olarak şık bir babet tercih edebilirsin. Smart casual bir tarz oluşturabileceğin bu kombini dilersen koyu lacivert renk tonlarındaki denim pantolonlar ile de yapabilirsin. Kombin yaparken daha özgün ve daha hoş bir hava yaratmak istersen ise aksesuarlar kullanmayı unutma! Hoş bir fular ya da şık bir kolye ile stiline son dokunuşu yapabilirsin. Baloon Jean, Ribcage High Rise ve daha onlarca farklı kadın jean modeli Levis.com.tr ile bir tık uzağınızda. Dilerseniz kombinin için Levis kadın gömlek, kadın ayakkabı kategorilerini inceleyebilirsiniz.