• KADIN AKSESUAR

KADIN AKSESUAR

20 ürün

  Kadın Aksesuar Modelleri

  Kumaş yapısından kesim tekniklerine; desenlerden renklere; gösterişten sadeliğe dönem dönem değişen trendlere karşın tek bir değişmeyen gerçek olduğunu görebiliriz: Aksesuar kullanımı. Her zaman giyiminizin tamamlayıcısı olan aksesuarlar ile görünümünüzü kişiselleştirebilirsiniz.

  Siz de Levis.com.tr 'yi ziyaret ederek sezonun erkek aksesuarlarına tek tık ile sahip olabilirsiniz!

  Kadın Aksesuar Çeşitleri

  Yaz ya da kış; işte, gece hayatında, günlük hayatta ya da tatillerde fark etmeksizin her zaman stilinizin tamamlayıcısı aksesuarlar olacaktır. Levi's aksesuarlar göz alıcı değişimler yaratacak kadar iddialı ve bir o kadar da geniş ürün yelpazesine sahiptirler. Kadın boxer modellerinden atkı örneklerine; fular & bandana çeşitlerinden %100 deri kemerlere; çantadan şapkaya, çoraptan cüzdana, ayakkabıdan kartvizitliğe kadar birçok kategorinin bulunduğu Kadın aksesuarlarından dilediğinize sahip olmak için öncelikle neye ihtiyacınız olduğunu bilmeniz gerekiyor.

  Levi's kemerler, Kadın trendlerini yakından takip eden ve kendini en sık güncelleyen aksesuarlar arasındadır.Tamamı Levi's jeanler ile giyilmek için özel olarak tasarlanmış deri kemerler %100 deriden imal edilmiştir. Ayrıca kanvas, kumaş, örme ve birbirinden farklı kemer çeşitleri ile stilinizi bir üst seviyeye taşıyacaksınız.

  Levi's bandana ve fularlar arasından seçeceğiniz farklı renk, kumaş ve model ile sweatshirt , trucker ve daha pek çok Levi's üst ürün ile harika kombinler yaratabilirsiniz.

  Kadınların vazgeçilmezi olan yumuşak dokulu, en az %95 pamuk oranına sahip Levis boxer ve çoraplar size nihai konfor sağlamak için tasarlanmıştır. Çift köşebent yapısı, güçlendirilmiş elastik Y bandına çağdaş bir görünüm için Levi's logo eklemeleri ile teknoloji&rahatlık ikilisini Levi's boxerlar ile yakalayacaksınız.

  Birbirinden renkli ve farklı büyüklükte çantalar ile hem stilden ödün vermemiş hem de farklı ihtiyaçlarınızı Levi's çantalar ile karşılamış olacaksınız. Levi's çantalar, Kadınler çanta takmaz algısını tamamen değiştirec Nikel, çevrede doğal olarak bulunan gümüş renkli bir metaldir. Mücevher, kemer tokaları ve fermuarlar gibi birçok eşyayı yapmak için diğer metallerle karıştırılır. Nikel alerjisi, birisi nikel içeren bir ürünle temas ettiğinde vücudun ters bağışıklık tepkisidir. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri, dünya nüfusunun yüzde 10 ila 20'sinin nikele alerjisi olduğunu tahmin ediyor. Tepkiler nahoş olabilir ama ölümcül değildir. Sıklıkla olarak kabarma, kızarıklık ve kuru cilt olarak reaksiyon gösterirler. Ürünlerimizde kullanılan tüm metallerin % 100 olarak nikel içermediğini gururla söylüyoruz.

  Son yıllarda hızla gelişen teknoloji, kendiyle birlikte yeni bir trend akımı da geliştirdi. Siz de görüntünüzde bütüncül uyumu arayanlardansanız, son moda telefon ya da tablet kılıfı, müzik sistemleri ve kulaklıklardan mutlaka kendinize birer adet edinmelisiniz.

  Kışın atkı örnekleri, yazın ise güneş gözlükleri kuşkusuz herkesin mevsimler daha gelmeden edindiği yegane aksesuarlardandır. İki gruptan da alacağınız ürünü seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kıyafetlerinizin geneli ile uyumlu olup olmadıklarıdır. Her kıyafete uygun bir atkı ya da fular almak biraz zahmetli olacağından, renk ve doku olarak her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller seçmeniz çok önemlidir. Ayrıca seçeceğiniz ürünlerin kaliteli ve modern olması, asil duruşları ile birlikte onları sizler için uzun soluklu birer aksesuar yapar.