Erkek SWEATSHIRT

29 ürün

  Erkek Sweatshirt Modelleri

  New Original Crew Beyaz Erkek Sweatshirt, sadelikten hoşlanan erkekler için özel olarak tasarlanmış erkek sweat modellerimizden biri. Ön sağ tarafında yer alan küçük bir Levi’s logosundan başka herhangi bir detaya sahip olmayan bu modeli tercih etmeniz için tek gerekçe sade olması da değil. Yüzde yüz pamuk kumaştan imal ettiğimiz New Original Crew Beyaz Erkek Sweatshirt, cildinize tam uyum sağlar ve konforu hissetmenize olanak tanır. Hava alabilen yapısı sayesinde, havaların ısındığı dönemlerde bile terleme sorunu ile karşılaşmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün, bel altına tam oturur ve böylelikle fit görünümünüzü de desteklemiş olur. Bisiklet yakalı ve uzun kollu olan New Original Crew Beyaz Erkek Sweatshirt modelimiz, streç içermese de asla rahatsızlık hissetmeyeceğiniz kadar esnek bir yapıya sahip. Eğer siz de beyaz erkek sweatshirt arayışındaysanız, bu ürüne mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

  Takvim yaprakları ilerlese de geçmişin trendlerinden kopamayanlardansanız Bay Meadows Crew Sweatshirt modelimiz tam size göre. Kavisli dikişleri ve hem ön hem de arka tarafta yer alan V ekleri ile 1930’lu yılların çizgilerini taşıyan bu modelimiz, ekstra uzun nervürleriyle de dönemin tarzını yansıtabilmenize olanak tanıyor. Pas kırmızı rengi ile tarzınıza ayrı bir canlılık katacak olan Bay Meadows Crew Sweatshirt modeli Levis sweatshirt koleksiyonunun en göz alıcı parçalarından biri.

  Tarzınızın Tamamlayıcısı Hoodie Modelleri

  Erkek hoodie kavramı ile sweatshirt kavramı sık sık birbirinin yerine kullanılıyor. Ancak bu iki kavramın birbirinden ayrıldığı ince bir nokta var. Hoodie modellerinde bir kapüşona bulunurken; sweatshirt modelleri genellikle boyun kısmında son bulur. Yani erkek kapüşonlu sweatshirt olarak adlandırılan ürünler, esasında hoodie anlamına gelir.

  Rahatlığın teminatı olan organik pamuk kumaş kullanarak imal ettiğimiz Levi's® Red Tab™ Hoodie, dört mevsimde de rahatlıkla kullanabileceğiniz hoodie modellerinden biri. Omuz kısmından hafif genişliğe sahip olan bu modelimiz, daha salaş giyinmeyi sevenler için oldukça ideal.

  Made & Crafted® Classic Hoodie, herhangi bir detaya ya da baskıya sahip değil. Klasik modellerimizden biri olan bu modelde farklı renk seçenekleri mevcut. Ürünün tamamında hakim olan ve başka hiçbir detayın yer almadığı Made & Crafted® Classic Hoodie, dış giyimde sadeliği benimseyenlerin ilgisini çekebilecek tarzda bir model.

  Erkek Sweatshirt Fiyatları

  Erkek kapüşonlu sweatshirt fiyatları için tam olarak bir rakam ifade etmek doğru değil. Zira çeşitli nedenlere bağlı olarak, bu ürünlerimizin fiyatlarında zaman zaman değişimler meydana gelebiliyor. Bu yüzden de her ürünün fiyatının, alınacağı esnada görülmesi daha doğru. Bu kategoride sizler için sunmuş olduğumuz erkek hoodie ve sweatshirt modellerini incelerken, aynı zamanda fiyatlarına da erişim sağlayabilirsiniz. Alışverişlerinizde yeni üyelik indirimi ya da ücretsiz kargo gibi avantajlarımızdan da yararlanarak istediğiniz ürünü en uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.