Kadın & Erkek 501 Ürünleri

32 ürün
  Alternate Text
  501® Original
  Her şeyi Değiştiren Sayı
  Denim hikayemiz 20 Mayıs 1873'te iş pantolonlarını daha
  güçlü ve dayanıklı hale getirmek isteyen Levi Strauss ve Jacob Davis'e
  perçinleme işlemi için 139.121 numaralı patent verildiğinde başladı.
  Siz bu iş pantolonlarını ikonik beş cepli, düğmeli,
  düz kesim jean’lerimiz olan 501 Original
  olarak biliyorsunuz.

  Levi's 501® Ürünleri ile Her Zevke Uygun Seçenekler

  501® erkek jean pantolonlar, gücü ve dayanıklılığı temsil eder. Madenlerin derinliklerinde keşfedilen, Atlantik okyanusunda variller içerisinde taşınan milyarlarca jean hikâyenin parçasıdır. Bu jeanler, zaman içinde moda dünyasının temel taşı hâline gelmiştir.

  501® kadın jean pantolonlar da her mekânın vazgeçilmez bir parçasıdır. Şıklık ve rahatlık arayan kadınlar için mükemmel bir seçenek olarak ön plana çıkan bu giysiler, size her an keyifli zaman geçirme şansı sunar. Yıllardır klasik bir tarzı temsil eden bu pantolonlar, birçok anıya ev sahipliği yapacak kadar uzun ömürlüdür.

  Levi's ailesi aynı zamanda kadın ve erkek şort modelleriyle de her zevke hitap eder. 501® pantolonların rahatlığı ve şıklığı, şortlarda da kendini gösterir. Hem deniz kenarında hem de şehirde, stilinizi tamamlayacak şortlar sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekler.

  Giyimde kalitenin ve tarzın simgesi olan Levi's 501® ürünleri, 150 yıllık köklü geçmişi ve sayısız hikâyesiyle sizle buluşur. Her bir ürün, kendine özgü bir hikâye taşır ve bu öykülerin bir parçası olmak için siz de Levi's 501® ürünlerini keşfedebilirsiniz. Levi's’le yaşayan bir efsanenin parçası olmak sizin elinizdedir.

  Herkes için Levi's 501® Ürünleri ve Koleksiyonu

  Levi's 501® kadın jean pantolonları ve benzer şekilde erkek giyim modelleri, her sezonun vazgeçilmezi olmayı sürdürür. Jean pantolon erkek ve kadın seçenekleriyle şıklığı ve rahatlığı bir arada bulmak isteyenler için âdeta vazgeçilmez bir parça olarak anılır. Tarzınızı yansıtmak, klasik ve zamansız bir görünüm elde etmek bu kıyafetler aracılığıyla daha kolaydır.

  Kadın şort modelleriyse yaz aylarının vazgeçilmezidir. Rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren bu şortlar, her kadının gardırobunda olması gereken seçenekler arasındadır. Hem plajda hem şehirde mükemmel bir seçenek olarak bilinen bu kıyafetler, birçok başka parçayla bir arada muhteşem bir görüntü sunar.

  Levi's 501® koleksiyonu, herkesin tarzına ve ihtiyacına uygun seçeneklerle doludur. Hem klasik hem de modern stilleri kapsayan bu koleksiyon, giyimde kalite ve tarz arayan herkes için idealdir. Levi's ile tarzınızı ifade edebilir ve siz de her anınızı özel kılabilirsiniz.

  Levi's® Herkes için 501® Parçalar ve Kombinler

  Levi's, herkes için mükemmel bir stil sunar. Jean pantolon kadın koleksiyonunda, skinny, bootcut, loose, slim, straight ve tapered gibi birbirinden çeşitli seçenekler bulunur. Öte yandan 501® erkek jean pantolonlar için de bootcut, relaxed ve skinny gibi birbirinden farklı stiller sunulur. Levi's 501® parçalarının bu denli fazla alternatife sahip olması sayesinde kişisel tarzınızı ifade etmek artık daha kolaydır.

  Kadın skinny jeanle şıklığı yakalamanız oldukça kolaydır. Bunun haricinde kadın bootcut jeanle retro bir görüntü yakalayabilir ve bunu başka kıyafetlerinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Bu sıralananlardan önce rahatlık arayışındaysanız da kadın loose jeanle bu konforu kolaylıkla elde edebilirsiniz. Ayrıca kadın straight jeanle klasik ve zamansız bir stil yaratabilirsiniz.

  501 erkek jean pantolon seçenekleri de kadınlarda olduğu kadar benzersiz birçok model bulunur. Örneğin; erkek bootcut jean, rahatlık arayanlar için mükemmel bir seçenek olarak ön plana çıkar. Öte yandan erkek relaxed jeanle özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca üzerinizdeki kıyafetin tam size göre olmasını isterseniz erkek skinny jeanle modern bir duruş sergileyebilirsiniz.

  Levi's 501 jean parçaları, yıllardır modanın temel taşı olmuştur ve kombinlemesi kolaydır. Tarzınızı yansıtmak ve günlük kombinlerinizi tamamlamak için Levi's'ın bu eşsiz koleksiyonundan ilham alabilirsiniz. Levi's’le herkes için mükemmel jean parçaları ve kombinler sizi bekler.

  Levi's® Herkes için 501® Jean & Şort Modelleri

  Levi's, herkesin tarzına uygun 501® kadın jean pantolon ve erkek kıyafetleri sunar. Kadınlar slim jeanle şıklığı ve rahatlığı bir arada yakalarken erkekler de kendilerine özgü modellerle konforu ve dayanıklılığı bulabilirler. Tüm bunların yanı sıra kadın tapered jeanle modern bir tarzın da yakalanması mümkündür. Her iki cinsiyet için de Levi's 501® koleksiyonu, zamansız ve kaliteli seçenekleriyle tarzınızı ifade etmeniz için mükemmel bir seçenek sunar.

  Levi's® Herkes için 501® Jean & Şort Fiyatları

  Levi's 501® kadın jean pantolon ve erkek şort fiyatları, her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. Kadın slim jean ve erkek pantolonlarında uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunarken 501® koleksiyonunda tarzınıza uygun seçenekleri bulmak artık daha kolaydır. 501® erkek jean pantolonları ve kadın kıyafetlerinin alternatiflerinden her biri Levi's sayesinde erişilebilir bir kaliteye sahiptir.

  Levi's'ın üstün kalitesi ve güvencesiyle alışverin tadını çıkarabilir, 501 Kadın & Erkek ürünlerimiz ile modayı yakından takip edebilir ve modaya ayak uydurabilirsiniz. Ayrıca kadın ürünlerimiz ve erkek ürünlerimize de göz atarak tarzınızı mükemmel bir şekilde tamamlayabilirsiniz.