Banner

Levi’s® XX Chino

Yeni Levi’s XX Chino'yu elinize aldığınız anda, işçilikteki farkı hissedeceksiniz — blue jean'i icat eden markadan beklediğiniz kalite.

Chino, geleneksel Lot Numarası sistemimizin dışında yaşayan bir dizi uyuma sahiptir - 501, 502 veya 50-herhangi bir şey değildir. Tamamen benzersiz bir koleksiyon ve onlarca anket, röportaj ve versiyona dayanarak en ince ayrıntısına kadar tasarlandı.

Video Banner

Pantolonun İçindeki Adam

Dostumuz Khalid'e merhaba de. R&B'nin kralı, ilk single'ı "Location" ile, 17 yaşındayken yedi kere platin ödül alan, rahat bir Teksaslı. Levi's XX Chino'nun lansmanı için ideal bir temsilci olan Khalid, şu anda Amerika'da genç olmanın nasıl bir şey olduğunu yansıtmaktadır.

Yeni pantolonlarımız Khalid'in Özgür Ruh 2020 dünya turunun odak noktası olacak. Deneyin ve neden bir moda devrimi olduklarını görün.

Nasıl Kombin Edilir?

Levi's® XX Chino rahat bir şekilde giyilebilir. Onları zarif bir görünümle giyebilirsiniz, en iyi görünümü Hawaii gömleği ile birlikte yakalayabilirsiniz. En popüler üç fit ile sunulan Levi's® XX Chino, Standard Taper, Slim Taper, ve Straight Cropped modellerinden oluşuyor.

Product XX CHINO STD II MINERAL SHADY GD Product XX CHINO SLIM II TRUE CHINO SHADY GD CC Product XX CHINO SLIM II BUNKER OLIVE SHADY GD Product XX CHINO SLIM II ROSE TAN SHADY GD CCU B Product XX CHINO SLIM II TRUE CHINO SHADY GD CC Product XX CHINO STD II DARK SLATE SHADY GD CCU Product XX CHINO SLIM II BALTIC NAVY SHADY GD C Product XX CHINO SLIM II MINERAL SHADY GD

Hangisinin size uygun olduğunu görmek için aşağıdaki kombin sayfamıza göz atın. Ya da üçünü de alın ve kendinizi hafta boyunca giyinmiş olarak düşünün.

Levi’s® XX Chino Slim Taper:

Kusursuz ve rahat, çaba harcamış gibi görünmeden şık olabilirsin.

Levi’s® XX Chino Standard Taper:

Slim Taper modelden biraz daha bol, ancak aynı kusursuz ve modaya uygun görünüme sahiptir.

Levi’s® XX Chino Straight Cropped:

Üçlünün en rahatı. Biraz sokak stili, biraz Pazar günü giyimi.

Banner

Yeni Levi’s® XX Chino ürünlerini onlinedan veya seçili mağazalardan satın alabilirsin.

Ardından görünümünü @levis_tr ve @levis tagi ve #LiveInLevis hashtagi ile Instagram üzerinden tüm dünyayla paylaşabilirsin.