2 ürün

  Kadın İç Giyim Body Wear Koleksiyonu

  Özgün olmak, her zaman Levi’nin markasının ayrılmaz bir parçası olmuştur ve sektörde giderek daha önemli bir hale gelmiştir. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca streetwear ve atletizm etkileri ana akım haline geldi, kişiliğini ifade etmek ve gerçek benliğinizi ortaya koymak için pratikliği bir araya getirdi. Levi's® bu sezon, kadın hayranlarımızın hiçbir zaman konfordan ödün vermemesi veya kişisel stillerinden ödün vermemesi gerektiği anlamına gelen kısa külotlardan, legginglerden, bodysuitlerden ve braletlerden oluşan bir Bodywear(içgiyim) parçası koleksiyonu sunuyor. Bu 6 parçalı koleksiyon zahmetsiz, zamansız ve ayrıca güven duygusu uyandırmaya yardım ediyor – Bodywear tüm bunlarla birleştiğinde vücuda iyi uyduğunda ve kendini iyi hissettiğinde, bu his diğer her şeyin ötesindedir.

  Kadın İç Giyim & İç Çamaşır:

  Kadınlar için iç giyim oldukça önemlidir. Güzel iç çamaşırları aynı zamanda rahat olduklarında kadınların kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kadın iç giyim modellerinin özellikle son yıllarda seçeneklerinin oldukça çoğalması, kadınların alışveriş şevklerinin artmasını sağlamaktadır. Yapılan alışverişlerde kalitenin uygun fiyatlarda temin edilmesi de kadınlar açısından bir hayli önemsenmektedir. Kadın iç giyim kategorisinde pek çok farklı model bulunmaktadır. Günlük, sportif veya şık olarak ayrımı yapılabilen modeller böylece aranan modellerin daha kısa süre içerisinde elde edilmesini de sağlamaktadır. Levis günlük kullanım için hem braletlerinde hem külotlarında marka adını vurgulayarak aynı zamanda pamuklu olması sayesinde hem şık hem de konforludur.

  Kadın İç Giyimde Üst Modeller:

  Kadın iç giyiminde en özenle seçilmesi gerekli olan parça braletlerdir. Braletler yanlış bedende ya da kalıpta alınması gün boyu rahatsız hissedilmesine neden olmaktadır. Kadın iç çamaşır seçenekleri olarak bralet kısmında; klasik, balensiz, straplez veya spor sutyeni şeklinde modeller satışa sunulmaktadır. Böylece kadınların spor salonlarında ya da egzersizleri sırasında hareketleri kolay ve zahmetsiz olarak yerine getirmeleri sağlanmaktadır. En konforlu ve en şık iç giyim modellerine sahip olmak için Levis'ta Bodywear koleksiyonumuza göz atın.

  Kadın İç Çamaşırda Alt Modeller

  Kadın iç giyiminin diğer parçası alt giyimde kullanılan modellerden oluşmaktadır. Bu alanda da şıklık ve rahatlık iki temel tercih kıstası olarak görülmektedir. Kadın iç çamaşır modelleri bakımından alt giyimlerde slipler pek çok kadının rahat ettiği çamaşırlar olarak görülmektedir. Sliplerde esnek kumaş, renk ve beden seçeneklerinin fazla olması rahatlığı da beraberinde getirmektedir. Alt giyimde normal pamuklu kumaşlar tercih edilmelidir. Levi's külotları en az %95 pamuk içeren özelliği ve bel bantlarında özel logosu ile size hem şıklık hem konfor sunar. Tüm ürünlerde sürdürülebilirlik ile konforu birlikte sunan Tencel Teknolojisini bulacaksınız.