Daha İyisini AL Uzun Süre Giy

GİYİM ENDÜSTRİSİNİ DAHA İYİ BİR DÜNYA İÇİN DEĞİŞTİRİYORUZ
Banner

Giyim sektörü fazla tüketim krizi yaşıyor. Ve Levi’s® bu sorunun dışında değil. Geçtiğimiz on yılda bu durumu değiştirmek için üretimden hammaddeye, su tüketimini azaltmaktan daha az enerji kullanmaya kadar çeşitli adımlar attık. Şimdi sizi de bu değişimin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

En son kampanyamız, daha sorumlu bir şekilde üretilen ve daha uzun süre dayanması için yapılan yüksek kaliteli ürünlerimizden yola çıkıyor ve basit bir önerme sunuyor: "Daha iyisini al. Daha uzun süre giy.". Bu bir öneri olduğu kadar bizim verdiğimiz de bir söz aynı zamanda. Siz uzun bir süre giyebilin diye biz zamana meydan okuyan kıyafetler üretmeye devam edeceğiz.

Değişim rüzgarları.

Biz değişimi ne kadar desteklersek, gerçekleşme ihtimalini o kadar arttırırız. Bunu sağlamak adına dünyada pozitif etki yaratmaya çalışan altı aktivistle çalışmaya başladık.

Partnerlerimiz

Filmimizde yer alan altı aktivistimiz de dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için çalışıyorlar.

Xiye Bastida

Meksika ve Şili kökenli iklim aktivisti Xiye, Greta Thunberg'in kurucusu olduğu "Fridays For Future" hareketinin organizatörlerinden birsi. Aynı zamanda "People's Climate Movement" hareketinde yönetim kurulunda yer alıyor.

Marcus Rashford

Manchester United ve İngiltere Milli Futbol Takımı'nda forma giymesinin yanı sıra Marcus, sahip olduğu gücü toplumsal değişimler sağlamak için kullanıyor. En son olarak COVID-19 sürecinde evsizlik ve çocuk açlığı konularına çözüm getirilmesi adına üretilen programları destekledi.

Melati Wijsen

Melati, Bali'de (ve tüm dünyada) plastik poşet kullanımının yasaklanması için çalışan Bye Bye Plastic Bags isimli organizasyonun kurucusu olan Endonezyalı bir iklim aktivistidir. 2018 yılında Time dergisinde "En etkili 25 genç" arasında yer almıştır.

Jaden Smith

501cTHREE'nin kurucusu olan Jaden, suyun korunması alanında güçlü bir sese sahip liderler arasında. Yakın zamanda enerji, gıda ve su konularına dikkat çekerek çevresel ve toplumsal iyileşme sağlama amacıyla hareket eden JUST Water'ı kurdu.

Xiuhtezcatl

Yerli bir iklim aktivisti, hip-hop sanatçısı, yazar ve hayırsever olan Xiuhtezcatl, dünya çapında doğanın korunması için çalışan ve gençleri çevre, iklim ve sosyal adaletsizlik konularında etkili çözümler getiren başarılı liderler olarak yetiştirmeyi hedefleyen Earth Guardians'da direktör olarak görev almaktadır.

Emma Chamberlain

Bir YouTube yıldızı ve tuhaf vintage tarzı anlayışıyla kendi neslinin tanınan sesi Time Magazine, Emma'yı 2019 Time 100 Next listesine ve İnternetteki En Etkili 25 Kişi listesine dahil etti. The New York Times, onu ""YouTube'daki en komik kişi"" olarak tanımladı.