LEVI’S® SCULPT YUMUŞACIK. ŞİMDİ, SÜRDÜRÜLEBİLİR.
img back img back
Üstüne tam oturan, kıvrımlarını kucaklayan ve muhteşem hissettiren bir jean istiyordun. Gezegenimiz için en iyisini istiyordun. Şimdi ikisine de sahip olabileceksin.

 

img back img back
img
MÜKEMMEL FİT Bu jeanler bedeninin şeklini alır ve öyle kalır. Seninle birlikte hareket eder. Üstelik daha önce hiç olmadıkları kadar yumuşaklar. Geniş bir fit yelpazesiyle geliyorlar. Ayrıca doğaya duyarlı olarak üretiliyorlar. Karşınızda Levi’s® Sculpt + Sustainably Soft. Şimdi Levi’s® Sculpt denimleri ECOVERO™ ya da TENCEL™ liyoselleri içeriyor. Bu özel yumuşak lifler sorumlulukla hasat edilmiş ağaçlardan elde ediliyor böylece tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kalan balta girmemiş ormanların korunmasına destek oluyor. Her zamanki sevdiğiniz Levi’s® Sculpt. Şimdi doğaya daha duyarlı.
img
img back img back
AĞAÇLARI + SUYU KORUYORUZ 2014 yılından beri, çevre üzerine çalışmalar sürdüren bir Sivil Toplum Kuruluşu olan Canopy ile -bioçeşitlilik ve oksijen kaynağı olan, kimi zaman "Dünya'nın akciğerleri" olarak da adlandırılan, - dünyanın en eski ve tehlike altında olan ormanlarını korumak için çalışıyoruz. Ayrıca alternatif lif kaynakları da geliştiriyor ve Water<Less® gibi su tasarrufu sağlayan teknolojiler üretiyoruz. Levi's Sculpt + Sustainably Soft denimi daha sürdürülebilir bir gelecek oluşturmak için sarf ettiğimiz çabaların sadece bir parçası.
SEN NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİN Sorumlu Alışveriş Önce etiketi incele. Aldığın her ürün çevre ile ilgili çabaların gidişatına yön veriyor. Satın alma kararlarının gücünü yok sayma.
img
JEANLERİNİ DAHA AZ YIKA Soğuk suda yıka. Ve asarak kurut. Yıkama, bir jeanin ömür boyu kullandığı suyun %23'ünü oluşturuyor. Her 2 giymede bir yıkamak yerine 10 giymede bir yıkarsan enerji tüketimini, iklim değişikliği üzerindeki etkini ve su kullanımını %80 oranında azaltmış olursun. Bu inanılmaz!